«Сабай Тай»

Завітайте в салон тайського масажу «Сабай Тай».
Подаруйте приємні відчуття та гарне самопочуття собі,
своїм коханим, друзям, рідним, близьким!

Етикет

Шановні клієнти! Ми раді, що Ви обрали наш салон! Ми цінуємо Ваш час, поважаємо Вашу думку про нашу роботу і пишаємося Вашою довірою.

Для того, щоб перебування в нашому салоні принесло Вам максимальне задоволення, будь ласка, ознайомтеся з правилами етикету нашого салону:

- Графік роботи салону "Сабай Тай" з 09:00 до 20:00 без вихідних.

- Бронювання часу для проходження процедур проводиться у адміністраторів салону за попереднім записом за контактними телефонами салону: 063-821-57-87, (0362)40-40-42, 068-935-40-40.

- Адміністрація салону проявляє максимум поваги до Вас і піклується про Ваш своєчасний візит на майбутню процедуру. Для цього напередодні візиту в вечірні години або безпосередньо в день візиту в ранкові години адміністратори салону нагадують Вам про візит смс – повідомленням на залишений Вами контактний номер телефону.

- Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати наш салон в заброньований час, Адміністрація салону просить скасовувати або змінити час Вашого візиту безпосередньо в день процедури не менш ніж за 3 години, а попередній запис не менше ніж за 24 години.

- В разі неодноразових та несвоєчасних відмов від заброньованого часу на послуги, Адміністрація салону залишає за собою право відмовити в попередньому бронюванні послуг.

- Приходити на процедури ми просимо Вас своєчасно (за 5-10 хвилин) до процедури.

- Якщо, навпаки, Вас затримують справи більш ніж на 15 хвилин, Адміністрація салону просить Вас з розуміння поставитися до того факту, що процедура не може бути надана Вам в повному обсязі.

- Якщо Ви є учасником акцій салону або інших бонусних карт, що дають право на знижки, просимо цю інформацію надавати адміністраторам заздалегідь, під час запису на послугу і безпосередньо перед процедурою.

- Оплата за обслуговування в салоні проводитися до проходження процедур, готівковим та безготівковим розрахунком.

****Так само просимо звернути Вашу увагу, на те, що грошовому поверненню не підлягають подарункові сертифікати, абонементи і акції, так само вони мають встановленний термін дії.

- Масаж і СПА-процедури не рекомендується при: онкології, астмі, варикозному розширенні вен, під час гострих форм хвороб, недавно перенесені травми і операції, вагітності, шкірних захворюваннях, серцевих захворюваннях, наявність протезів, порушенні кров'яного тиску. Важливу інформацію про Ваше здоров'я, обов'язково повідомте Адміністрації перед процедурою.

- Для підтримки комфортної обстановки під час процедур не вітаються гучні розмови і не рекомендується використання мобільних телефонів, якщо такої можливості немає, встановіть, будь ласка, дзвінок на Вашому мобільному в беззвучний режим.

- Всі аспекти, супутні Вашій процедурі, можуть бути змінені за Вашим бажанням: світло, музика (або її відсутність), температура в кабінеті.

- Будьте щирі з майстром і адміністратором, так як вони дійсно хочуть знати, чи отримали Ви те, чого очікували.

- Куріння в нашому салоні категорично ЗАБОРОНЕНО.

- Клієнтам, які знаходяться в стані алкогольного сп'яніння, в наданні послуг салону буде відмовлено.

- "Чайові", винагороди майстрам салону залишаються на Ваш особистий розсуд.

******Наш салон не надає послуг сексуального та еротичного характеру, при подібній спробі, майстер в праві перервати процедуру і відмовити в її продовженні, Адміністрація салону залишає за собою права в майбутньому відмовити в наданні послуг таким особам. Дані вчинки жорстко регламентовані Українським законодавством і припускають несення відповідальності.

Сподіваємося на розуміння і дотримання правил внутрішнього етикету салону. Приємного вам відпочинку!

Адміністрація

Контакти

ЗАПРОШУЄМО ВАС ЩОДЕННО 09:00—20:00 
у ТРЦ «Manhattan», 6й поверх, салон краси «Broadway»
м. Рівне, вул. Соборна 112 (068) 935-40-40(067) 738-65-99